Broneerimistingimused

Teenuse tingimustega nõustumine

Andmete kasutamine
Broneeringu andmeid kasutatakse ainult antud ühekordse teenuse jaoks ja seda vaid teenuse broneerimisel ning neid andmeid ei kasutata turunduse eesmärgil ega edastata kolmandale osapoolele. Broneeringu sooritamisel meie kodulehel on vajalik vabatahtlikult esitada teatud isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit.

Andmete kaitse
Kogutud broneeringu andmeid käsitleme kui konfidentsiaalset infot. Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud andmeid on võimalik kliendi soovil kontrollida, muuta ning kustutada, selleks tuleb võtta meiega ühendust rehvikeskus@rehvikeskus.com. Kliendi taotlusele kohustume vastama kahe nädala jooksul alates taotluse esitamisest. Enne vastava teabe jagamist peame veenduma isikusamasuses. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Privaatsuspoliitika
Broneeringu sooritamisel  ja andmete sisestamisel kinnitate, et olete tutvunud broneerimistingimustega ja nõustute neid täitma. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta ning vastava info avaldame kodulehel www.rehvikeskus.com. Kõigi privaatsuspoliitika kohta tekkivate küsimustega palume võtta meiega ühendust aadressil rehvikeskus@rehvikeskus.com.

Küpsiste kasutamine
Kasutame küpsiseid kodulehe paremaks toimimiseks. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis on brauseri ja serveri vahel jagatud.

Ülevaatuse aeg
Kontrollige ülevaatusaega alati oma registreerimistunnistuselt.

Teenuste valimine
Kontrollige, et kuvatud sõiduki andmed vastaks teie sõiduki andmetele, valige sobilik teenus. Aega saab broneerida korralisele ning korduvale ülevaatusele. Korduv ülevaatus tuleb valida samasse ülevaatuspunkti, kus teostati korraline ülevaatus.

Broneering ja selle kinnitus
Broneering loetakse siduvaks juhul, kui see on kinnitatud ja teile on saadetud broneerimise kinnitus. Broneerimise kinnitus võidakse esitada suuliselt või elektroonilisel teel broneerimissüsteemi kaudu e-posti või tekstsõnumiga.

Broneeringu eest tasumine
Broneeringu eest on võimalik tasuda pangalingiga, tasumisel on valuutaks euro. Valida saab järgnevate pankade vahel:  Swedbank, SEB ja LHV. Kõik veebikeskkonna hinnad sisaldavad käibemaksu.

Broneeringu kasutamise aeg ning tühistamine
Pangalingi kaudu tasutud broneeringu summat on võimalik kasutada ostuhetkest alates. Kasutades seda enne broneeritud tähtaega, toimub teenindamine Tehnoülevaatuspunktis üldjärjekorras. Õigeaegselt kasutamata jäänud pangalingi kaudu tasutud broneeringu summat on võimalik kasutada üldjärjekorras kuni 30 päeva alates broneeringu tähtaja saabumisest. Pangalingiga tasutud broneeringut on võimalik kasutada ainult broneerimisel valitud Tehnoülevaatuspunktis. Pangalingiga tasutud broneeringut on võimalik tühistada ainult broneeringu tähtaja saabumiseni. Selleks tuleb saata digiallkirjastatud avaldus emailile rehvikeskus@rehvikeskus.com või allkirjastada vabas vormis koostatud avaldus Tehnoülevaatuspunktis kohapeal. Broneeritud summalt arvestatakse maha pangatehingutelt tasutud teenustasud. Peale broneeringuaja möödumist pangalingiga tasutud summat enam ei tagastata. Õigeagselt esitatud avalduse alusel tagastatakse broneeringu summa kliendi pangakontole 10 tööpäeva jooksul pärast avalduse esitamist.